polskienglishdeutschespana
 
Menu

NACZEPY

DEMARKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K. jest producentem specjalistycznych naczep niskopodwoziowych, naczep platformowych dla transportu ponadgabarytowego i ponadnormatywnego. 
Ponadto naszym Klientom oferujemy naczepy i przyczepy skrzyniowe, projektowanie i wykonywanie zabudów do pojazdów dostawczych i ciężarowych.

Oferujemy naczepy na specjalne zamówienia klientów. Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom Klientów stale wypracowujemy nowe rozwiązania. Wachlarz naszych produktów rozpoczyna się od standardowych i prostych projektów naczep niskopodwoziowych aż do skomplikowanych i multi-funkcjonalnych.

DEMARKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K. specjalizuje się w sprzedaży naczep niskopodwoziowych oraz platform  zarówno z osiami nadążnymi jak i z hydraulicznym układem jezdnym. 

DEMARKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K. to wysoki poziom jakości, niezawodność oraz profesjonalny serwis i przyjazny stosunek do klienta. Części zamienne do naszych wyrobów są powszechnie dostępne w całej Europie.

więcej informacji na stronie: www.demarko-trailers.com

 
 
Copyright © 2008 Demarko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt - Studio72   |   Mapa strony